Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Bangladeş Maslahatgüzar Shahnaz Gazi Marmara Grubu Vakfını ziyaret etti

21 Ekim 2022 Cuma - Okunma : 423

Bangladeş Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Shahnaz Gazi Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'i ziyaret etti. Ziyarette Dr.Akkan Suver 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hazırlıkları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Jozef Sikela Onuruna Yemek

21 Ekim 2022 Cuma - Okunma : 502

Türkiye'ye resmi bir ziyarette bulunan Çekya Sanayi ve Ticaret Bakanı Jozef Síkela onuruna Çekya İstanbul Başkonsolosu Jiří Čistecký ve Škoda Yüce Auto Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce bir akşam yemeği verdi. Çekya Ankara Büyükelçisi Pavel Vacek'in de katıldığı yemekte Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr.Akkan Suver de hazır bulundu. Dr.Akkan Suver Çekya Sanayi ve Ticaret Bakanı ile yaptığı görüşmede 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'nin tanıtımını yaptı ve Bakan Jozef Síkela'yı Zirve'ye davet etti.

Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım kaza geçirdi

21 Ekim 2022 Cuma - Okunma : 482

Azerbaycan'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Dostlarından Milletvekili Binali Yıldırım ve Marmara Grubu Vakfı Avrasya Ekonomi Zirveleri Genel Koordinatörü Milletvekili Şamil Ayrım, Zengilan yolunda bir trafik kazası geçirdiler. Kaza sonucu arkadaşlarımız kontrol amacıyla helikopterle Bakü’ye nakledildiler. Gerek Binali Yıldırım'ın gerekse de Şamil Ayrım'ın sağ salim olduklarının haberiyle teselli bulduk. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Andrey Buravov Marmara Grubu Vakfını kabul etti

20 Ekim 2022 Perşembe - Okunma : 431

Rusya'nın İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravov, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray'ı ziyaretler çerçevesinde makamında kabul etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Mart 2023'te İstanbul'da düzenlenecek olan 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılmaları için davetiye sundu.

Josef Saiger Marmara Grubu Vakfını kabul etti

20 Ekim 2022 Perşembe - Okunma : 450

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ziyaretler çerçevesinde Avusturya'nın İstanbul Başkonsolosu Josef Saiger'i makamında ziyaret etti. Konsolos Edmond Ramja'nın da bulunduğu ziyarette Dr. Akkan Suver ve Sezgin Bilgiç 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu. Avusturya'nın sahip bulunduğu değerlerin 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde misafirlere tanıtımına Marmara Grubu Vakfı'nın verdiği yüksek önem de gündeme getirildi.

Azerbaycan Başkonsolosuna ziyaret

20 Ekim 2022 Perşembe - Okunma : 425

Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayeva, Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver ile bir araya geldi. Ziyarette Dr. Akkan Suver Avrasya Ekonomi Zirveleri'nin Azerbaycan'la özdeştiğini belirtti.Dr. Akkan Suver 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde Azerbaycan'ın Büyük Önderi Haydar Aliyev'in 100. Doğum Gününün de gündeme getirileceğini belirtti. Azerbaycan'ın temsiline Marmara Grubu Vakfı'nın verdiği büyük önemi de vurguladı.

Vassil Valchev Dr. Akkan Suveri kabul etti

19 Ekim 2022 Çarşamba - Okunma : 433

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Bulgaristan Başkonsolosu Vassil Valchev ile bir araya geldi. 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Bulgaristan İstanbul Başkonsolosunu makamında ziyaret eden Dr. Akkan Suver 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Romanya Başkonsolosu Lucian Cringaşuya ziyaret

18 Ekim 2022 Salı - Okunma : 454

Romanya Başkonsolosu Lucian Cringaşu Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ile bir araya geldi. 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Romanya İstanbul Başkonsolosunu makamında ziyaret eden Dr. Akkan Suver 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Yeni Dünya Düzeninde Lojistik fırsatlar ve trendler zirvesi

17 Ekim 2022 Pazartesi - Okunma : 455

Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver "Yeni Dünya Düzeninde Lojistik: Fırsatlar ve Trendler!" Zirvesi Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde, Gerçekleşen Zirve’ye katıldı. Zirve’de Marmara Grubu Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Lale Aytanç Nalbant ve Marmara Grubu Vakfı Stajyeri Yaren Koruk ta hazır bulundu. Berna Akyıldız Wilat Türkiye Başkanı, Prof. Dr. Zeynep Özsoy Altınbaş Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı ev sahipliğinde ve Denge Sende platformunun düzenlediği "Yeni Dünya Düzeninde Lojistik: Fırsatlar ve Trendler! " Zirvesi, 14 Ekim 2022 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleşti.

Kuzey Makedonya Başkonsolosuna Ziyaret

17 Ekim 2022 Pazartesi - Okunma : 406

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya Başkonsolosu Aktan Ago ile bir araya geldi. 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Kuzey Makedonya İstanbul Başkonsolosunu makamında ziyaret eden Dr. Akkan Suver 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu.