Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Bulgaristan İstanbul Başkonsolosu Vassil Valchev Marmara Grubu Vakfı’ndaydı

10 Mart 2022 Perşembe - Okunma : 738

25. Avrasya Ekonomi Zirvesi temasları çerçevesinde Bulgaristan’ın İstanbul Başkonsolosu Vassil Valchev, Dr. Akkan Suver’i Marmara Grubu Vakfı’nda ziyaret etti.

Gjorge İvanov Marmara Grubu Vakfı’ndaydı

10 Mart 2022 Perşembe - Okunma : 1029

Marmara Grubu Vakfı’nın Mart Ayı Toplantısı, Makedonya önceki Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov’un misafir-konuşması olarak katılımıyla yapıldı.

Sanayide Kadın Toplantısı

9 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 640

İstanbul Sanayi Odası Konferans salonunda, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Plasfed (Plastik Sanayicileri Federasyonu) tarafından düzenlenen "Sanayide Kadın" toplantısı yapıldı.

Dünya Kadınları Gününüz Kutlu Olsun

7 Mart 2022 Pazartesi - Okunma : 657

Bir erkeği eğitirseniz, bir adamı yetiştirmiş olursunuz. Bir kadını eğitirseniz, bir nesli yetiştirmiş olursunuz. Bu düşüncenin aydınlığında eşit, kalkınmış ve hakkını arayabilen mücadeleci kadınlarla yarınlara ulaşmak dileğiyle Marmara Grubu Vakfı olarak sivil toplum kimliğimizle Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz.

Rumeli Kanaat Önderleri Bir araya Geldi

22 Şubat 2022 Salı - Okunma : 891

Rumeli Kanaat Önderleri; Devlet Bakanı Cavit Çağlar'ın ev sahipliğinde Mövenpick Otel'de biraraya geldi.

Marmara Grubu Vakfı Saraybosna Ziyareti

20 Şubat 2022 Pazar - Okunma : 885

Marmara Grubu Vakfı 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Saraybosna’ya iki günlük bir çalışma ziyaretinde bulundu. Marmara Grubu Vakfı’nın sivil toplum kimliğiyle gerçekleştirdiği tanıtım ziyareti sırasında Bosna Hersek Federasyon Cumhurbaşkanı Marinko Čavara tarafından da kabul edilen Heyet, temaslarına Türkiye Cumhuriyeti Saraybosna Büyükelçisi Sadık Babür Girgin’i ziyaretle başladı. Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray, çalışmalar öncesi Aliya İzzetbegovic’in Anıt Mezarı’na çiçek bırakarak tazimde bulundu.

Aliya İzzetbegovic'in Anıt Mezarında

19 Şubat 2022 Cumartesi - Okunma : 766

Saraybosna'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray, Bosna Hersek'in Büyük Önderi Aliya İzzetbegovic'in Anıt Mezarını ziyaret etti. Dr Akkan Suver ve Cafer Okray Anıt Mezara çiçek koyarak tazimde bulundu.

Saraybosna'da İyi Niyet Anlaşması

18 Şubat 2022 Cuma - Okunma : 744

Bosna Hersek Dış Ticaret Odası ile Marmara Grubu Vakfı arasında sivil toplum alanında birlikte çalışmak amacıyla bir iyi niyet anlaşması imzalandı. Saraybosna'da düzenlenen imza töreninde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ile Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkanı Ahmet Egrlic imzaladıkları iyi niyet anlaşması ile sivil düşünce alanında görüş alışverişinde bulunmaya ve işbirliği yapmaya karar verdiler. İmza töreninde, Saraybosna Türkiye Büyük Elçiliği Ticaret Müşaviri Sevgin Güngör ile Marmara Grubu Vakfı Yönetimi'nden Genel Sekreter Cafer Okray, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve İcra Konseyi'nden Oğuzhan Ceylan ile Av. Belgin Tanrıverdi de hazır bulundu.

Sadık Babür Girgin'e Ziyaret

18 Şubat 2022 Cuma - Okunma : 797

Saraybosna'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Heyeti, Saraybosna Türkiye Büyük Elçisi Sadık Babür Girgin'e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç, Genel Sekreter Cafer Okray ile İcra Konseyi Üyeleri Oğuzhan Ceylan ve Av. Belgin Tanrıverdi'nin hazır bulunduğu ziyarette Büyükelçi Sadık Babür Girgin'e Marmara Grubu Vakfı'nın çalışmaları ve 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulunuldu.

Edin Forto Marmara Grubu Vakfı’nı kabul etti

17 Şubat 2022 Perşembe - Okunma : 685

25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çalışmaları çerçevesinde Saraybosna’da bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve arkadaşları Cafer Okray, Sezgin Bilgiç, Oğuzhan Ceylan ve Av. Belgin Tanrıverdi Saraybosna Kanton Başbakanı Edin Forto tarafından kabul edildiler.