Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Romanya Büyükelçisi Radu Onofrei onuruna yemek

31 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 3701

Türkiye’den ayrılmak üzere bulunan Romanya’nın Ankara Büyükelçisi Radu Onofrei onuruna Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver ve arkadaşları bir “güle güle” yemeği verdiler. Yemekte konuk Büyükelçiye Dr. Fatih Saraçoğlu günün anısına Marmara Grubu Vakfı adına bir hediye sundu.

Gürcistan Bağımsızlığı’nın 25. Yılında

31 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 3216

Gürcistan’ın Bağımsızlığı’nın 25. Yıldönümü vesilesiyle İstanbul Başkonsolosu İrakli Asashvili bir resepsiyon tertipledi. Resepsiyona Müjgan ve Dr. Akkan Suver, Marmara Grubu Vakfı adına katılarak, Gürcistan’ın Bağımsızlık Günü’nü kutladı.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na teşekkür ziyareti

30 Mayıs 2016 Pazartesi - Okunma : 3263

Marmara Grubu Vakfı, 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu bir nezaket ziyaretinde bulundu. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Şamil Ayrım, Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Lale Aytanç Nalbant ve Av. Ercüment Güvercin’den oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Başkan Bülent Kerimoğlu’na Avrasya Ekonomi Zirveleriyle ilgili bilgi sunumu yaptı.

Dr. Akkan Suver Bükreşte tertiplenen Yeni Stratejiler Konferansına katıldı

26 Mayıs 2016 Perşembe - Okunma : 3281

Dr. Akkan Suver, Romanya'nın Bükreş şehrinde düzenlenen Balkanlarda Yeni Sınamalar adlı konferansa katıldı. Balkanlar ve barış üzerine bir tebliğ Sunan Dr. Akkan Suver 'i konferans sonrası Romanya Yeni Stratejiler Merkezi Başkan'ı Ionel Nitu ve Türkiye'nin Bükreş Büyükelçisi Koray Ertaş'la birlikte görmektesiniz.

Cumhurbaşkanı Iliescuya Onur Madalyası

26 Mayıs 2016 Perşembe - Okunma : 3350

Avrasya Ekonomi Zirvelerine geride bıraktığımız yıllar içinde verdiği yüksek katkı ve desteklerden dolayı Romanya Eski Cumhurbaşkanı Ion Ilıescu'ya Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası verildi. Madalya Töreninde Romanya Milletvekili Ionut Vulpescu, Türkiye'nin Romanya Müsteşarı Sevil Özgür ve Romanya'nın Zagreb Büyükelçisi Constantine Gregorie de hazır bulundu.

Azerbaycan Cumhuriyeti’nin Kuruluşu’nun 98. Yıldönümü kutlandı

25 Mayıs 2016 Çarşamba - Okunma : 2914

Azerbaycan Cumhuriyeti’nin Kuruluşu’nun 98. Yıldönümü dolayısıyla Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Mesim Abdullaoğlu Hacıyev’in verdiği resepsiyona Marmara Grubu Vakfı adına Genel Başkan Yardımcısı Şamil Ayrım ve Mütevelli Heyet Üyesi Av. Ercüment Güvercin katıldı.

TOSYÖV Genel Kurulu’nu Dr. Akkan Suver yönetti

25 Mayıs 2016 Çarşamba - Okunma : 2877

TOSYÖV ‘ Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı) Genel Kurulu, Ankara’da Sanayi Odası’nda yapıldı. Dr. Akkan Suver’in Genel Kurul Başkanlığı’nı yaptığı toplantıda, bugüne kadar misyonunu başarıyla yerine getiren bir sivil toplum örgütünün Başkanı olarak Yalçın Sönmez, bayrağı Nezih Kuleyin’e devretti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür

- Okunma : 3958

Marmara Grubu Vakfı, 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Marmara Grubu Vakfı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Müjgan Suver ve Av. Ercüment Güvercin’den oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Başkan Ekrem İmandğlu’na Avrasya Ekonomi Zirveleriyle ilgili bilgi sunumu yaptı.

Marmara Grubu Vakfı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

16 Mayıs 2016 Pazartesi - Okunma : 2971

Marmara Grubu Vakfı’nın siyasi Parti Genel Başkanlarına yaptığı Avrasya Ekonomi Zirvelerini bilgilendirme ziyaretleri kapsamında Şamil Ayrım başkanlığında Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar, Cahit Karakullukçu, Cengiz Balkan ve Deniz Karakullukçu’dan oluşan heyet Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Haydar Aliyev, doğumunun 93. Yılında İstanbul’da anıldı

10 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 3127

Azerbaycan’ın Milli Lideri Haydar Aliyev doğumunun 93. Yılında, İstanbul Başkonsolosu Mesim Hacıyev tarafından tertiplenen bir törenle anıldı. Kalabalık bir topluluğun huzurunda gerçekleşen törende söz alan hatipler, Haydar Aliyev’in Azerbaycan’ın bütünlüğü için ortaya koyduğu çalışmalar gündeme getirildi. Dr. Akkan Suver’in enerji stratejisini gündeme getirdi.