Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Bosna Hersek Şarapları İstanbul’da tanıtıldı

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 713

Bosna Hersek Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Vekili Vjekoslav Vukovic İstanbul'da Conrad Hilton Oteli'nde bir Resepsiyon düzenleyerek Bosna Hersek şaraplarını ve peynirlerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Temsilcileri ve İstanbul Bosna Hersek Başkonsolosu Sinisa Mihailovic ile birlikte tanıttı.

Montenegro Başkonsolosu Branislav Karadzic'e Ziyaret

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 802

Montenegro (Karadağ) İstanbul Başkonsolosu Brenislav Karadzic'e Marmara Grubu Vakfı bir çalışma ziyaretinde bulundu.

Veronica Lombardini'ye Ziyaret

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 879

Slovakya'nın İstanbul Başkonsolosu Veronica Lombardini'ye, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Azerbaycan Müzik Akşamı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 863

Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayeva ile Uluslararası Türk Kültürü ve Miras Vakfı Başkanı Günay Efendiyeva tarafından Azerbaycan'ın Büyük Zaferi’nin Yıldönümüne ve Nizami Gencevi'nin 880. Doğum Gününe adanmış Müzik Akşamı büyük bir katılımla gerçekleşti.

KKTC’nin 38. Kuruluş Yıldönümü Film Resepsiyonu’yla kutlandı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 736

Kuzey Kıbrıs Türk Devleti İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand Çınar tarafından Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kuruluşu münasebetiyle tertiplenen Film Resepsiyonu’nda "Sensiz Yaşayamam" adlı Kıbrıs temalı bir film gösterildi.

Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali yapıldı

12 Kasım 2021 Cuma - Okunma : 749

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tertiplenen Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali Ödül Töreni'ne Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı katıldılar.

Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici Günseli Katoya misafir oldu

11 Kasım 2021 Perşembe - Okunma : 779

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici, Günseli Kato'nun TRT 2 Kanalındaki programına konuk oldular.

Atatürk aramızdan ayrılalı 83 yıl oldu

10 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 916

Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Büyük Atatürk'ü ebediyete yolcu edeli 83 yıl oldu.

Balkanların Akil İnsanları Bir Araya Geldiler

9 Kasım 2021 Salı - Okunma : 660

Rumeli Tek Televizyonu sahibi Atilla Baykal'ın davetiyle aralarında Bursa önceki Belediye Başkanı Recep Altepe'nin, önceki AB Bakan Yardımcısı Dr. Alaaddin Büyükkaya'nın, Prof. Dr. Adem Fazlıoğlu'nun, İşinsanı Melek Aras'ın, Avukat Burhanettin Hakgüder'in, Süheyl Çobanoğlu'nun, Yıldırım Ağanoğlu'nun olduğu 14 şahsiyet bir araya gelerek bir platform oluşturmanın önemi üzerinde durdular.

Dr. Akkan Suver Birleşmiş Milletler’de gençlerle sohbet etti

8 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 749

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver, Birleşmiş Milletler bünyesinde bulunan genç öğrencilerle vicdan ve sevgi üzerine Zoom aracılığıyla sohbet etti.