Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Büyükelçi Mehmet Samsara ziyaret

17 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 1221

Moskova 'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici, Büyükelçi Mehmet Samsar'a 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundular.

Polad Bülbüloğluna ziyaret

16 Mart 2021 Salı - Okunma : 1205

Rusya Federasyonu’nda 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili görüşmelerde bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici, Azerbaycan’ın Moskova Büyükelçisi Polad Bülbüloğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundular. Heyet Büyükelçi Polad Bülbüloğlu'nu da 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.

Aktan Ago’ya ziyaret

12 Mart 2021 Cuma - Okunma : 1455

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya İstanbul Başkonsolosu Aktan Ago’yu konsolosluk ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya Başkonsolosu Aktan Ago’yu 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bilgi sunumunda bulunarak, Kuzey Makedonya’nın daha önceki Zirvelerde olduğu gibi 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde yüksek seviyede katılımın devam etmesini arzu ettiklerini belirtti.

Av. Turan Hançerli’ye ziyaret

12 Mart 2021 Cuma - Okunma : 1392

Marmara Grubu Vakfı’nın Dr. Akkan Suver, Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar ve Sezgin Bilgiç’ten oluşan Heyeti, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli’yi makamında ziyaret ederek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu.

Bangladeş Ankara Büyükelçisi Marmara Vakfı’ndaydı

10 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 1124

Bangladeş’in Ankara’ya Büyükelçisi Mosud Mannan Marmara Grubu Vakfı’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. 7-9 Temmuz 2021 günleri tertiplenecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili de görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Büyükelçi Mosud Mannan’a Bangladeş’in katılımına Marmara Grubu Vakfı’nın verdiği önem vurgulandı. Ziyarette Marmara Grubu Vakfı’ndan Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç, Yönetim Kurulu Üyesi Lale Aytanç Nalbant ve Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici hazır bulundular.

Misbah Demircan’a ziyaret

10 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 1268

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Misbah Demircan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray'ı kabul etti. Dr. Suver ve Okray, Bakan Yardımcısı Demşrcan'a 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundular. Kabulde Bakan Müşaviri Kaan Şahinalp de hazır bulundu.

Tacikistan Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon’a ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 1099

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri kapsamında Tacikistan’ın Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Tacikistan’ın Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon’a 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sundu. Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Tacikistan’ın katılımını büyük önem verdiklerini vurguladı.

Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’ı ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 1043

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Belarus’un Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Belarus’un Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’a 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundular. Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Belarus’un yüksek seviyede katılımını beklediklerini vurguladı.

Bulgaristan Ankara Büyükelçisi Angel Tcholakov’a Ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 1379

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri kapsamında Bulgaristan Ankara Büyükelçisi Angel Tcholakov’u makamında ziyaret etti. Ziyarette, Dr. Akkan Suver, Bulgaristan’ın Avrasya Ekonomi Zirveleri'ne gösterdiği ilgi ve yüksek seviyedeki katılımının bu yıl da devam etmesini arzu ettiklerini söyledi.

Kuzey Makedonya Ankara Büyükelçiliğine ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 1295

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Kuzey Makedonya’nın Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Mimoza Halili ile görüştüler. Görüşmede Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Kuzey Makedonya’nın Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Mimoza Halili 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sundu. Kuzey Makedonya’nın geçmiş yıllarda Avrasya Ekonomi Zirveleri'ni üst düzeyde şereflendirdiğini belirten Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde Kuzey Makedonya’nın katılımını beklediklerini vurguladı.