Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Dr. Akkan Suver yeniden Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanlığına Seçildi

23 Ekim 2021 Cumartesi - Okunma : 965

Marmara Grubu Vakfı’nın 2021 yılı Genel Kurulu, İstanbul'da Malta Köşkü'nde Mütevelli Heyeti'nin ve Genç Kuşak Marmara Grupluların katılımıyla gerçekleşti.

Atilla Ahmet Yüceye Madalya

22 Ekim 2021 Cuma - Okunma : 805

Çekya, İş insanı Atilla Ahmet Yüce’ye Çekya Liyakat Madalyası Verdi.

Sami Kohen'i Kaybettik

22 Ekim 2021 Cuma - Okunma : 861

Ünlü dış politika yazarı Sami Kohen’i kaybettik. Milliyet Gazetesi’nin 67 yıl dış politika yazarlığını yapan ve Marmara Grubu Vakfı’nın dış gezilerinde, toplantılarında, Avrasya Ekonomi Zirveleri’nde yer alan ve yazılarıyla çalışmalarımızı destekleyen Sami Kohen’in vefatı Marmara Grubu Vakfı Ailesi’nde büyük üzüntü yarattı.

Marmara Grubu Vakfı Adem Ceylan Okulunda toplandı

18 Ekim 2021 Pazartesi - Okunma : 927

Marmara Grubu Vakfı ve Genç Kuşak Marmara Grublular Gebze'de bulunan Güzeller Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Adem Ceylan Meslek Lisesi'nde öğle yemeğinde Oğuzhan Ceylan'ın misafiri olarak bir araya geldiler.

Dr. Akkan Suver’in yeni kitabı AVRASYA yayınlandı

15 Ekim 2021 Cuma - Okunma : 809

Dr. Akkan Suver'in kaleme aldığı "AVRASYA" kitabı Marmara Grubu Vakfı tarafından yayınlandı.

Dr. Akkan Suver, Azertac'a Karabağ Zaferi münasebetiyle bir demeç verdi

14 Ekim 2021 Perşembe - Okunma : 929

Azerbaycan’ın Karabağ'da gerçekleştirdiği büyük zaferin yıldönümü münasebetiyle Azertac'a bir demeç veren Dr. Akkan Suver; barış isteyen ve olayı masada çözmek için yıllardır sabır gösteren Azerbaycan'ı savaşa mecbur eden Ermenistan bugün zorluklar içindedir.

Müjgan Suver'e Ödül

13 Ekim 2021 Çarşamba - Okunma : 972

Denge Denetleme Ağı'nın oluşumda Marmara Grubu Vakfı adına yer alan Müjgan Suver'e kuruluşunun 10. yılını idrak eden Denge Denetleme Ağı, Ankara’da düzenlenen bir törenle Teşekkür Ödülü verdi.

Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu Toplantısı yapıldı

8 Ekim 2021 Perşembe - Okunma : 881

AB Sivil Toplum Diyaloğu Toplantısı İstanbul' da Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Faruk Kaymakçı'nın öncülüğünde toplandı.

Hindistan Başkonsolosu Sudhi Choudhary'e Ziyaret

6 Ekim 2021 Çarşamba - Okunma : 1040

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr.Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Nimet Ulubay ; 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çalışmaları kapsamında Hindistan Istanbul Başkonsolosu Sudhi Choudhary'i makamında ziyaret ettiler.

Turan Hançerliye teşekkür ziyareti

5 Ekim 2021 Salı - Okunma : 1071

Marmara Grubu Vakfı Yönetimi, 24.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne gösterdiği yüksek dikkatten dolayı Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli'ye bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.