Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Almanyanın Birleşme Günü

3 Ekim 2021 Pazar - Okunma : 838

Almanyanın Birleşme Günü

Marmara Grubu Vakfı Genç Kuşak Üyeleri, Yönetimi ağırladı

29 Eylül 2021 Çarşamba - Okunma : 1117

Marmara Grubu'nun genç kuşak üyeleri, İcra Konseyi'ni Boğaz'da bir yat gezisiyle ağırladı.

Karadağ Montenegro Istanbul Başkonsolosu Branislav Karadzic, Dr.Akkan Suveri ziyaret etti.

28 Eylül 2021 Salı - Okunma : 823

Istanbul'a yeni atanan Karadağ (Montenegro) Istanbul Başkonsolosu Branislav Karadzic Dr.Akkan Suver'e bir nezaket ziyareti yaptı.

Soçi Zirvesi öncesi Dr. Akkan Suver Azerbaycan Televizyonlarına konuştu

27 Eylül 2021 Pazartesi - Okunma : 824

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin ile gerçekleştireceği Soçi Zirvesi öncesi Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver Azerbaycan Televizyonları' na bir mülakat verdi.

Bagaç ve Yanka Kupala Sergisi Açıldı

25 Eylül 2021 Cumartesi - Okunma : 795

İstanbul Bakırköy'de Belarus İstanbul Başkonsolosluğu tarafından Yanka Kupala sergisi açıldı ve Belarus'un Bagaç Bayramı kutlandı.

Dr. Akkan Suver Dünya Barış Günü’nde konuştu

24 Eylül 2021 Cuma - Okunma : 779

Dünya Barış Günü dolayısıyla Birleşmiş Milletler ’de çevrimiçi tertiplenen uluslararası konferansta Dr. Akkan Suver, Türk sivil toplum kuruluşları adına bir konuşma yaptı, barışa duyulan özlemi dile getirdi.

Tacikistan Bağımsızlık Günü

24 Eylül 2021 Cuma - Okunma : 815

Tacikistan Başkonsolosu Murod Saidzoda Tacikistan Cumhuriyeti’nin bağımsızlığının 30. Yıldönümü dolayısıyla Hilton Oteli’nde bir resepsiyon verdi.

34. Ahilik Haftasında Mahmut Saklı Ödül aldı

20 Eylül 2021 Pazartesi - Okunma : 874

İstanbul Valiliği Ahi Evran kutlamaları çerçevesindeki kutlamaların önemli bir ayağı Ahi İş Adamları Derneği, Pendik Kaymakamlığı, Pendik Belediyesi, tarafından Pendik'te kutlandı.

Akkan Suver Bakünün Kurtuluşu Münasebetiyle AZERTACa demeç verdi

16 Eylül 2021 Perşembe - Okunma : 901

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Bakü'nün Nuri Paşa kumandasındaki Kafkas İslam Ordusu tarafından kurtarılışı münasebetiyle Azerbaycan resmi ajansı AZERTAC'a bir mülakat vererek tebriklerini şundu.

Gözlem Gazetesi 31 Yaşında

8 Eylül 2021 Çarşamba - Okunma : 1002

İzmir'de yayınlanmakta olan Gözlem Gazetesi 31. yayın yıldönümünü Yayın Kurulu'nun katıldığı bir birliktelikle kutladı. Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'in Müjgan Suver ile birlikte katıldığı kutlama birlikteliğinde Çetin Güler, Zeynep Güler, Öcal Uluç Güman Kızıltan, Metin Öney, Soner Aydın, Zeki Hozer, Aykut Güsar, Saim Uysal da hazır bulundular. Marmara Grubu Vakfı İzmir'in entelektüel sesi olan Gözlem Gazetesi' ne daha nice yıllar temenni eder.