Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Olivier Gauvin e ziyaret

4 Nisan 2022 Pazartesi - Okunma : 814

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Fransa' nın İstanbul Başkonsolosu Olivier Gauvin 'e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Dr. Erhard Busek'e son görev

30 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 820

Dr. Erhard Busek'e son görev Bir süre önce ebediyete intikal eden Avusturya'nın Şansölyeleri'nden Dr. Erhard Busek 'in Luegehkirche Katedrali' nde Avusturya Devleti tarafından düzenlenen Resmi cenaze törenine Marmara Grubu Vakfı'nı Dr.Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç' ten oluşan bir Heyetle katıldı.

Werner Fasslabend e ziyaret

30 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 875

Avusturya Eski Şansölyesi Dr Erhard Busek' in cenaze merasimi münasebetiyle Viyana 'da bulunan Marmara Grubu Vakfı' nın Dr.Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç'ten oluşan Heyeti, Avusturya Milli Savunma Bakanları'ndan Werner Fasslabend'i başkanlığını yaptığı AIES'te ziyaret etti.

Avusturya önceki Cumhurbaşkanı Heinz Fischere ziyaret

30 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 893

Marmara Grubu Vakfı'nın Dr Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç' den oluşan Heyeti Vakfımızın Büyük Dostu ve Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası sahibi eski Şansölye Dr. Erhard Busek' in cenaze merasimine katılmak üzere gittiği Viyana'da Avusturya önceki Cumhurbaşkanı Heinz Fischer tarafından kabul edildi.

Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Dr.Akkan Suver e veda etti.

26 Mart 2022 Cumartesi - Okunma : 843

Yaklaşık beş yıldır Kazakistan' ı Ankara’da temsil eden Kazakistan Büyükelçisi Abzal Saparbekuly görev süresinin dolması münasebetiyle Marmara Grubu Vakfı 'na veda etti.

Dr.Akkan Suver TMB Televizyonundaydı

23 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 908

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver TMB Televizyonu 'nda (E) Büyükelçi Hulusi Kılıç ve (E) Milletvekili Dr. Abdullah Çalışkan' la son günlerin yaşanmakta olan olaylarıyla, toplanacak NATO toplantısını konuştular. Serkan Aksarı'nın moderatörlüğünde gerçekleşen programda katılımcılar Antalya Diplomasi Forumu'nu da değerlendirdiler.

Karadağ İstanbul Başkonsolosu Branislav Karadžić Marmara Grubu Vakfı’ndaydı

22 Mart 2022 Salı - Okunma : 884

Karadağ İstanbul Başkonsolosu Branislav Karadžić Marmara Grubu Vakfı’ndaydı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand a Ziyaret

22 Mart 2022 Salı - Okunma : 799

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand a Ziyaret

Kuveyt İstanbul Başkonsolosluğuna Ziyaret

22 Mart 2022 Salı - Okunma : 854

25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Dr. Akkan Suver ve Sezgin Bilgiç, Kuveyt İstanbul Başkonsolosu Sayın Mohammad F.M.F. Almohammad'a bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

Nevruz kutlu olsun

20 Mart 2022 Pazar - Okunma : 928

Türk coğrafyasının ortak Bayramı Nevruz'u yeniden yaşıyoruz.