Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Türk-Özbek Sivil Düşünce Kurultayı Gerçekleşti

13 Nisan 2022 Çarşamba - Okunma : 647

Türkiye Cumhurbaşkanı’nın Özbekistan’a yaptığı resmi ziyaret sonrası yeni evreler ve çok yönlü ilişkiler üzerine Türkiye’den ANKASAM ve Özbekistan’dan DSC tarafından tertiplenen toplantı Prof. Dr. Mehmet Seyfettin Erol ve Eldor Tulyakov’un konuşmalarıyla başladı.

Maria Elena P. Algabre'nin ziyareti

12 Nisan 2022 Salı - Okunma : 641

Filipinler Ankara Büyükelçisi Maria Elena P. Algabre beraberinde Filipinler İstanbul Başkonsolosu Arvin de Leon olduğu halde Marmara Grubu Vakfı 'nı ziyaret etti.

Sinisa Mihailovice Ziyaret

11 Nisan 2022 Pazartesi - Okunma : 582

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Nisbet Aşkın Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosu Sinisa Mihailovic'e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

Nermine Mustafayeva ya ziyaret

7 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 625

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde İstanbul Azerbaycan Başkonsolosu Nermine Mustafayeva' ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

25. Avrasya Ekonomi Zirveleri Kupası Koşusu yapıldı

7 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 664

Türkiye Jokey Kulübü tarafından 14 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilmekte olan Avrasya Ekonomi Zirveleri Kupası Koşusu Veliefendi Hipodromunda yapıldı.

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalıya teşekkür

7 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 627

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ile Genel Sekreter Cafer Okray, İcra Konseyi Üyesi Bilal Bilici Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı'ya bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Olivier Gauvin e ziyaret

4 Nisan 2022 Pazartesi - Okunma : 674

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Fransa' nın İstanbul Başkonsolosu Olivier Gauvin 'e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Dr. Erhard Busek'e son görev

30 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 682

Dr. Erhard Busek'e son görev Bir süre önce ebediyete intikal eden Avusturya'nın Şansölyeleri'nden Dr. Erhard Busek 'in Luegehkirche Katedrali' nde Avusturya Devleti tarafından düzenlenen Resmi cenaze törenine Marmara Grubu Vakfı'nı Dr.Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç' ten oluşan bir Heyetle katıldı.

Werner Fasslabend e ziyaret

30 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 709

Avusturya Eski Şansölyesi Dr Erhard Busek' in cenaze merasimi münasebetiyle Viyana 'da bulunan Marmara Grubu Vakfı' nın Dr.Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç'ten oluşan Heyeti, Avusturya Milli Savunma Bakanları'ndan Werner Fasslabend'i başkanlığını yaptığı AIES'te ziyaret etti.

Avusturya önceki Cumhurbaşkanı Heinz Fischere ziyaret

30 Mart 2022 Çarşamba - Okunma : 734

Marmara Grubu Vakfı'nın Dr Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç' den oluşan Heyeti Vakfımızın Büyük Dostu ve Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası sahibi eski Şansölye Dr. Erhard Busek' in cenaze merasimine katılmak üzere gittiği Viyana'da Avusturya önceki Cumhurbaşkanı Heinz Fischer tarafından kabul edildi.