Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Türkiyenin Tirana Büyükelçisi Tayyar Kağan Atay Marmara Grubu Vakfını kabul etti

23 Aralık 2022 Cuma - Okunma : 331

26.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Tirana'da bulunan Marmara Grubu Vakfı'nın Dr Akkan Suver, Serhat Tabanca ve Mustafa Ergin'den oluşan Heyeti Türkiye Cumhuriyeti'nin Tirana Büyükelçisi Tayyar Kağan Atay'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Heyet üyeleri Büyükelçi Tayyar Kağan Atay'a bilgi sunumunda bulundu.

Arnavutluk Cumhurbaşkanı Marmara Grubu Vakfını kabul etti

23 Aralık 2022 Cuma - Okunma : 408

Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bajram Begaj; Marmara Grubu Vakfı'nın Dr.Akkan Suver, Serhat Tabanca ve Mustafa Ergin 'den oluşan Heyeti'ni kabul etti. Kabulde Dr Akkan Suver ve arkadaşları, Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bajram Begaj'a Avrasya Ekonomi Zirveleri hakkında bilgi sunumunda bulundu. Cumhurbaşkanı Bajram Begaj'ı 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet eden Dr Akkan Suver ve arkadaşları Arnavutluk Devleti'nin dünden bugüne Avrasya Ekonomi Zirveleri' ne gösterdiği yüksek alakaya da ayrıca teşekkür ettiler.

İran Büyükelçisine Ziyaret

21 Aralık 2022 Çarşamba - Okunma : 284

Marmara Grubu Vakfı’nıın Ankara'daki Büyükelçi ziyaretleri çerçevesinde İran Ankara Büyükelçisi Mohammad Farazmand’ı makamında ziyaret eden Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Ergin 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu

Belarus Büyükelçisi Marmara Grubu Vakfını kabul etti

21 Aralık 2022 Çarşamba - Okunma : 291

Ankara'daki Büyükelçi ziyaretleri çerçevesinde Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’ı makamında ziyaret eden Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Ergin 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu

Hrvoje Cvitanovic ile görüştü

21 Aralık 2022 Çarşamba - Okunma : 283

Hırvatistan Ankara Büyükelçisi Hrvoje Cvitanovic Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Ergin'i makamında kabul etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver, Sezgin Bilgiç ve Mustafa Ergin 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu. Hırvatistan'nın sahip bulunduğu değerlerin 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde misafirlere tanıtımına Marmara Grubu Vakfı'nın verdiği yüksek kıymet de gündeme getirildi.

Jan Psenicaya Ziyaret

21 Aralık 2022 Çarşamba - Okunma : 317

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Ergin Ankara'daki Büyükelçi ziyaretleri çerçevesinde Slovakya'nın Ankara Büyükelçisi Jan Psenica’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver, Sezgin Bilgiç ve Mustafa Ergin 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu. Slovakya'nın sahip bulunduğu değerlerin 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde misafirlere tanıtımına Marmara Grubu Vakfı'nın verdiği yüksek kıymet de gündeme getirildi.

Pakistan Büyükelçisi Marmara Grubu Vakfını kabul etti

21 Aralık 2022 Çarşamba - Okunma : 347

Pakistan Ankara Büyükelçisi Dr.Yousaf Junaid, Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Ergin ile bir araya geldi. Ziyarette, Pakistan'nın yüksek hükümet yetkililerine Mart 2023'te İstanbul'da düzenlenecek olan 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılmaları için davetiye sunuldu.

Şeyhülislam Allahşükür Paşazadeye ziyaret

19 Aralık 2022 Pazartesi - Okunma : 301

Kafkas Müslümanları'nın Dini Lideri ve Azerbaycan'ın Şeyhül İslam'ı Allahşükür Paşazade, Bakü'de temaslarını sürdüren Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray’ı makamında kabul etti. Kabulde AFEZ Başkanı Valeh Aleskerov da hazır bulundu. Dr.Akkan Suver görüşmede 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında son bilgileri sundu ve Şeyhülislam Allahşükür Paşazade'nin resmi davet mektubunu takdim etti.

Valeh Aleskerov ve Soltan Mammadovla çalışma yemeği

19 Aralık 2022 Pazartesi - Okunma : 273

Bakü’de 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde AFEZ Başkanı Valeh Aleskerov ve Azerbaycan Milletvekili Soltan Mammadov, Dr Akkan Suver ve Cafer Okray’a bir çalışma yemeği verdiler. Yemekte Dr Akkan Suver ve Cafer Okray, Zirve çalışmaları çerçevesinde bilgi sunumunda bulundular ve Azerbaycan'ın katılımına verdikleri yüksek önemi gündeme getirdiler.

Damir Mukhitdinovla görüşme

19 Aralık 2022 Pazartesi - Okunma : 276

Bakü'de ziyaretlerini sürdüren Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray, Bakü’de bulunan Rusya Federasyonu Müslümanları Dini Lider Yardımcısı Prof. Dr. Damir Mukhitdinov'la bir görüşme yaptılar. Görüşmede Dr Akkan Suver ve Cafer Okray, Prof Dr Damir Mukhitdinov'a 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundular.