Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Dr. Akkan Suver in Halazadesi Fahrünnisa Ünlüyü kaybettik.

27 Kasım 2022 Pazar - Okunma : 439

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'in Halazadesi Emekli Öğretmen Fahrünnisa Ünlü 97 yaşında vefat etti. Merhume; Yeşilköy Mecidiye Camii’nde, akrabalarının, dostlarının ve talebelerinin katılımıyla kılınan öğle namazı sonrası Silivrikapı'da bulunan Aile Kabristanı’na defnedildi.

Metropolit Polykarpos Marmara Grubu Vakfını kabul etti.

25 Kasım 2022 Cuma - Okunma : 461

İstanbul Rum Ortodoks Patrikhanesi'nin Venedik Metropoliti Polykarpos Marmara Grubu Vakfı'nın Dr.Akkan Suver, Müjgan Suver, Cafer Okray ve Şen Okray'dan oluşan Heyeti'ni kabul etti ve kendileri onuruna bir yemek verdi.

Dr. Akkan Suver Venedik te konuştu

25 Kasım 2022 Cuma - Okunma : 581

Venedik'te düzenlenen "The World Protection Forum' un" toplantısında Dr. Akkan Suver bir konuşma yaparak iklim ve çevre konusunu gündeme getirdi. Dr Akkan Suver, Müjgan Suver, Cafer Okray, Şen Okray, Sezgin Bilgiç, Işıl Bilgiç, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli ve Deniz Hançerli'den oluşan Heyeti katılımcılara 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni hakkında da bilgi sunumunda bulundu.

Viyana Türkiye Büyükelçisine Ziyaret

23 Kasım 2022 Çarşamba - Okunma : 354

Viyana'da 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili ziyaret ve temaslarda bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçisi Ceyhun Ozan'ı makamında ziyaret etti. Bilgilendirme ziyaretinde Mustafa Vural da hazır bulundu.

Sezgin Bilgiç Heinz Fischer 'i ziyaret etti

23 Kasım 2022 Çarşamba - Okunma : 404

Sezgin Bilgiç Viyana'da 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Avusturya önceki Cumhurbaşkanı Heinz Fischer'i makamında ziyaret etti. Resmi davet mektubunu sunan Sezgin Bilgiç'e Mustafa Vural refakat etti

Werner Fasslabend’e ziyaret

23 Kasım 2022 Çarşamba - Okunma : 391

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Yardımcısı Sezgin Bilgiç Avusturya önceki Savunma Bakanı Werner Fasslabend' i 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde ziyaret etti. Ziyarette Mustafa Vural fa hazır bulundu.

Polonya Bağımsızlığı'nın yıldönümünü kutladı

23 Kasım 2022 Çarşamba - Okunma : 443

Polonya Devleti’nin bağımsızlığının yıldönümünü kutladı. Polonya İstanbul Başkonsolosu Witold Leśniak tarafından İstanbul Hilton Oteli'nde verilen bir Resepsiyon'la kutlandı. İstanbul’da bulunan yabancı misyon şeflerinin ve mülki erkanın hazır bulunduğu Resepsiyon'da Dr. Akkan Suver ve Mahmut Saklı Marmara Grubu Vakfı’nı temsil etti.

KKTC 39 Yaşında

22 Kasım 2022 Salı - Okunma : 390

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kuruluşunun 39, yıldönümü münasebetiyle KKTC İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand İstanbul Hilton Oteli'nde bir Resepsiyon verdi. Resepsiyona KKTC Başbakanı Ünal Üstel, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra İstanbul Mülki erkanı ve yüksek rütbeli askerler katıldılar. Dr Akkan Suver ve Müjgan Suver ile Belgin Tanrıverdi de Marmara Grubu Vakfı'nı temsil ettiler.

Oğuzhan Ceylan Mardin Deyrulzafaran Manastırını ziyaret etti

22 Kasım 2022 Salı - Okunma : 414

Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Gebze Sanayi Odası ile birlikte Mardin'i ziyaret etmekte olan Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Oğuzhan Ceylan, Mardin Deyrulzafaran Süryani Ortodoks Manastırı ziyaret etti. Ziyarette Oğuzhan Ceylan ve arkadaşları Metropolit Mor Filüksinos Saliba Özmen tarafından da kabul edildi.

Çin Halk Cumhuriyeti Bakan Yardımcısı Quan Hongshan Marmara Grubu Vakfı’nı kabul etti

18 Kasım 2022 Cuma - Okunma : 517

Türkiye’yi resmi ziyarette bulunan Çin Halk Cumhuriyeti Bakan Yardımcısı Quan Hongshan beraberinde Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Liu Shaobin ile birlikte Marmara Grubu Vakfı'nı kabul etti. Kabulde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver, Mütevelli Heyet Üyesi Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, Genel Sekreter Cafer Okray, İcra Konseyi Üyeleri (E) Milletvekili Yüksel Çengel, Lale Aytanç Nalbant, Belgin Tanrıverdi, Oğuzhan Ceylan, Mahmut Saklı ve (E) Büyükelçi Hakkı Akil hazır bulundu.