Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Süryani Patrik Vekili Mor Filiksinos Yusuf Çetin Marmara Grubu Vakfı'nı kabul etti

06 Kasım 2013 Çarşamba - Okunma : 4231

Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Lale Aytanç Nalbant, Müjgan Suver ve Cenk Saltuk'tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, Patrik Vekili Yusuf Çetin'i 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde davet etti.

Prenses Camilla Habsburg-Lothringen Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

05 Kasım 2013 Salı - Okunma : 6629

Avusturya Prensesi Camilla Habsburg-Lothringen Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarette 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu.

Romanya Devleti İstanbul Başkonsolosu Adriana Ciamba Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

05 Kasım 2013 Salı - Okunma : 9925

İstanbul'da yeni göreve başlayan Başkonsolos Adriana Ciamba'ya Marmara Grubu Vakfı hakkında bilgi verildi.

Marmara Grubu Vakfı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutluyu Makamında ziyaret etti

04 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 5386

Marmara Grubu Vakfı 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi bilgilendirme ziyaretleri çerçevesinde İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yu makamında ziyaret etti

Çin Halkı Barış ve Silahsızlandırma Teşkilatı Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

03 Kasım 2013 Pazar - Okunma : 3956

Çin'den gelen Çin Halkı Barış ve Silahsızlandırma Teşkilatı Genel Sekreter Yardımcısı Chen Huaifan ile Uzman Hou Hongyu Dr. Akkan Suver'i Marmara Grubu Vakfı'nda ziyaret ederek gerçekleşecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi alış-verişinde bulundu. Zirve'ye ait önerileri olan Çin Halkı Barış ve Silahsızlandırma Teşkilatı'nın görüşlerini Dr. Suver'e sunan temsilciler, 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde yer alacaklarını da ziyaretlerinde ifade ettiler.

Marmara Grubu Vakfı Humanitarian Forum'a katıldı

02 Kasım 2013 Cumartesi - Okunma : 4727

30 Ekim 2013 günü 3. Humanitarian Forum'una katılmak için Bakü'ye giden Marmara Grubu Vakfı heyeti öncelikle Azerbaycan'ın Milli Lideri Haydar Aliyev'in Anıt Mezarı'nı ziyaret ederek çelenk koydu. Onbeş yıl önce, 1998 yılının 30 Ekim günü, Haydar Aliyev Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etmişti. Bunun yıldönümü olan 30 Ekim 2013 günü Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, Cengiz Güldamlası, Cahit Karakullukçu, Mehmet Ali Nevruzoğlu, Vagıf Kasımov ve Halid Niyazov'dan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, Haydar Aliyev'in Anıt Mezarı'nı ziyaret ederek çelenk koydu.

Marmara Grubu Vakfı Ankara'daki Büyükelçilikleri ziyaret etti - 23 Ekim

23 Ekim 2013 Çarşamba - Okunma : 4675

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Ankara'daki büyükelçilikleri ziyaret etti. Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım; Gana, Afganistan, Ürdün, Lübnan, Kırgızistan, Tacikistan ve Yunanistan Büyükelçileri ile görüştü ve 4-6 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleşecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Marmara Grubu Vakfı, Azerbaycan Diaspora Bakanı Nazım İbrahimov'u ziyaret etti

08 Ekim 2013 Salı - Okunma : 4410

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gözlemci olarak katılan Marmara Grubu Vakfı, Azerbaycan Diaspora Bakanı Nazım İbrahimov'u ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Şamil Ayrım, Kenan Akın, İlhan Aküzüm ve Cengiz Güldamlası'ndan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Bakan Nazım İbharimov'u 4-6 Şubat 2013'de İstanbul'da gerçekleşecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti.

Marmara Grubu Vakfı, Azerbaycan İletişim Bakanı Prof. Dr. Ali Abbasov'u ziyaret etti

08 Ekim 2013 Salı - Okunma : 5621

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gözlemci olarak katılan Marmara Grubu Vakfı, Azerbaycan Bilgi ve İletişim Teknolojileri Bakanı Prof. Dr. Ali Abbasov'u ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Şamil Ayrım, Kenan Akın, İlhan Aküzüm ve Cengiz Güldamlası'ndan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Bakan Abbasov'u 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti.

Marmara Grubu Vakfı Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gözlemci statüsü ile katıldı

07 Ekim 2013 Pazartesi - Okunma : 5375

Dr. Akkan Suver, Dr. Fatih Saraçoğlu, Engin Köklüçınar, Şamil Ayrım, Kenan Akın, İlhan Aküzüm ve Cengiz Güldamlası'ndan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, 9 Ekim 2013 günü Azerbaycan'da yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gözlemci statüsünde katıldı.